Які існують роз’єми для планшетів?

У сьогоднішній статті читайте огляд найтиповіших роз’ємів, що зустрічаються у планшетах.

Роз’єм для підзарядки планшета. Цей роз’єм найчастіше позначається як «DC». Також виробники планшетів поруч з індексом DC вказують, яка напруга використовується зарядним пристроєм і полярність. Як правило роз’єм для підзарядки планшета розташовується на одному з торців приладу.

MicroUSB OTG портРоз’єм USB OTG. Один з найнеобхідніших роз’ємів, за допомогою якого можна підключити планшет до зовнішніх електронним пристроям. Крім стандартного роз’єму USB в планшетних комп’ютерах використовуються й інші різновиди цього інтерфейсу: miniUSB і microUSB.

Роз’єм USB sync. Ще один різновид USB інтерфейсу, що служить в першу чергу для підключення приладу до ноутбука або комп’ютера. Існують моделі з miniUSB і microUSB роз’ємами, однак вони менш поширені. Роз’єми USB sync і USB OTG зовні дуже схожі між собою за зовнішнім виглядом, проте зовнішні пристрої (крім ноутбуків і комп’ютерів) підключити до планшета через роз’єм USB sync неможливо.

Роз’єм 3,5 міліметра. Цей роз’єм для планшета зустрічається у всіх сучасних моделях і призначений для підключення до пристрою навушників та гарнітури. Відповідно використовуючи цей роз’єм користувач зможе прослуховувати музичні файли не заважаючи при цьому оточуючим.

Роз’єм для підключення до мережі Ethernet. У «класичному» варіанті цей роз’єм займає досить багато місця і розмістити на корпусі планшета його практично неможливо. Тому для підключення планшета до мережі Ethernet використовуються, як правило, перехідники microUSB.

Роз’єм для підключення карти пам’яті. За допомогою цього роз’єму для планшета можна значно збільшити обсяг пам’яті пристрою, а отже і кількість даних які можна в ньому зберігати. Як вибрати карту пам’яті для планшета в можете дізнатися прочитавши відповідну статтю на нашому сайті.

роз’єм на аудіослухавкиРоз’єм для установки SIM карти. Цей роз’єм присутній далеко не у всіх планшетах. Його наявність у складі пристрою дозволяє користувачеві користуватися мобільним інтернетом, а деколи і використовувати прилад в ролі мобільного телефону. Також на деяких моделях планшетів присутні роз’єми для підключення зовнішньої GPS антени, що дозволить використовувати пристрій в якості автомобільного навігатора.

Незвичний для інших виробників, унікальний Apple – роз’єм Lightning connector. Цей роз’єм зустрічається у планшетах Apple iPad mini та Apple iPad Air.

Це далеко не весь перелік роз’ємів, які можуть бути присутніми в планшетних комп’ютерах. Розвиток і технічне вдосконалення цих приладів стрімко розвивається і список доступних користувачам інтерфейсів постійно розширюється і поповнюється новими варіантами.

Стаття 'Які існують роз’єми для планшетів?' опублікована 04.03.2015, 13:02 в 'Аналітика, Планшети, Ремонт, апгрейд, модифікації '. Залиште коментар!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

53 − = 46