Скільки комп’ютерів вдома в українців?

ноутбук та десктоп
Раніше ми вирішили поцікавитись у відвідувачів нашого сайту, скільки і яких у них вдома комп’ютерів. Таким чином ми зможемо дізнатись статистичні дані про середню кількість комп’ютерів вдома в Україні серед наших відвідувачів. Звичайно, таку вибірку не можна вважати репрезентативною, але в деякій мірі вона відображає рівень комп’ютеризації серед працездатного населення.

Отож, за весь час опитування, на питання „Скільки у вас вдома комп’ютерів?” відповіли близько 3 сотень відвідувачів нашого сайту.

Найбільше голосів набрав варіант „ноутбук і десктоп” – 31% відповідей. Всього на 1% від нього відстав варіант „ноутбук”. Варіанти „десктоп” та „більше комп’ютерів” набрали відповідно 20 та 19 відсотків відповідей респондентів.
Кількість комп’ютерів вдома в Україні
Таким чином бачимо, що в більшості люди використовують один ноутбук для всіх своїх „комп’ютерних” справ, або ж крім власного ноутбука для того, щоб зробити роботу комфортнішою, вдома користуються стаціонарним комп’ютером.

Від сьогодні ми розпочинаємо нове опитування наших відвідувачів. На цей раз питання звучатиме так: „Якби ви сьогодні купували ноутбук, це був би?”.

Чекаємо на ваші відповіді 🙂

Стаття 'Скільки комп’ютерів вдома в українців?' опублікована 21.03.2012, 12:48 в 'Аналітика, Новини сайту '. Залиште коментар!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 + 5 =