Найкраще з 2010

По традиції наприкінці року ми відбираємо найкращі матеріали року. Отож ось топ-список найцікавіших матеріалів 2010 року:

Огляд iPhone 3G S – розпочнемо вже з легендарного телефону від компанії Apple. В даному огляді представлена передостання на сьогоднішній день модифікація – 3G S. Також варто відмітити, що цей огляд вже вдруге потрапляє до нашого річного дайджесту.

Alienware M11x – надзвичайно цікава модель від підрозділу компанії Dell. Головна її особливість в вражаючій потужності при достатньо невеликих розмірах та вазі всього у 2 кг. Однак за це в прямому сенсі доводиться розплачуватись..

Lenovo IdeaPad U350 – досить цікава модель від Lenovo. Зовні достатньо елегантний, достойно укомплектований, не занадто дорогий. Але все ж із MacBook Pro він не зрівняється.

Lenovo IdeaPad G550 – ще одна модель тієї ж компанії Lenovo, однак на відміну від попередньої, ця модель позиціонується зовсім в іншому секторі ринку. G550 – це ноутбуки бюджетної серії, що призначені для задоволення ваших базових потреб. Однак це не заважає їм бути достатньо цікавим варіантом для покупки пересічною людиною.

Acer Aspire 1825PTZ – один із представників цьогорічної моди на планшети. Однак ця модель практично знищує всі стереотипи, що склались про планшети, адже він не тільки достатньо потужний, але і досить дешевий. А крім того й доступний для покупки в Україні.

Поява ASUS Eee PC 1201 на ринку на початку року принесла нові тенденції у секторі нетбуків. Зокрема моделі 1201HA та 1201N достатньо добре продавались, а модель
Eee PC 1201N взагалі стала новим орієнтиром для інших виробників.

– А під кінець пропоную вам поглянути на перспективи розвитку ноутбуків у 2010 році. Які прогнози справдились, а які не справдились? Пропонуємо вам згадати та подумати..

Стаття 'Найкраще з 2010' опублікована 01.01.2011, 12:12 в 'Аналітика , '. Залиште коментар!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

55 − 50 =