NVIDIA Optimus: тепер працюємо від батареї довше

 NVIDIA Optimus логотип В той час, як у ноутбуках Lenovo ThinkPad T400 ще рік тому була система перемикання графічних карт від ATI Radeon 3470 до Intel X4500 (щоправда вручну і перемиканням у BIOS-і), сьогодні NVIDIA запропонувала своє рішення: технологію Optimus.

 ASUS N61Jv із NVIDIA OptimusПершими, хто її випробував у своїх ноутбуках (як не дивно) виявився ASUS.
Компанія ASUS є першими на ринку, що пропонує ноутбуки з технологією NVIDIA Optimus на базі графічного процесора серії GeForce 300M, що загалом дозволяє користуватись ноутбуком від батареї до 9 годин.

Моделі ноутбуків, що підтримують дану технологію: ASUS N61Jv (16 дюймів, GeForce GT 325M), ASUS N71Jv (17 дюймів, GeForce GT 325M), ASUS N82Jv (GeForce GT 335M), ASUS U30Jc (13 дюймів, GeForce 310M), ASUS UL50Vf (16 дюймів, GeForce G210M).

 ASUS N71Jv із NVIDIA OptimusДо слова лептопи ASUS N61Jv, ASUS N71Jv також особливі тим, що у них є порт з USB 3.0 інтерфейсом.

Перемикання відбувається автоматично і миттєво. Це суттєве покращення, адже раніше для цього слід було перемикати відео карти вручну, і то навіть в BIOS-і. Якщо потрібно задіяти більш потужну відео карту для тої чи іншої програми, то вмикається NVIDIA, якщо ні, то лептоп використовує вбудований пришвидчувач від Intel.

 Asus N82 JV із NVIDIA Optimus В принципі здвоєні графічні карти не є новинкою у світі ноутбуків.

Lenovo ThinkPad T400 завдяки таким функціям досягав до 9 годин користування від батареї.
Також компанія Apple запропонувала вже рік тому щось схоже у своїх MacBook Pro: дві відео карти, одна – потужніша (GeForce 9600GT), а інша менш потужніша (GeForce 9300M). Таким чином вони досягали тривалості роботи  ASUS UL50 Vf з NVIDIA Optimus від батареї 17 – ти дюймового MacBook Pro до 10 годин.

Мабуть це була оригінальна розробка Apple. З іншого боку там перемикання відбувалось між двома графічними картами NVIDIA.

Найближчим часом ми опублікуємо більший перелік ноутбуків з подвоєними графічними картами.

Стаття 'NVIDIA Optimus: тепер працюємо від батареї довше' опублікована 31.05.2010, 22:10 в 'ASUS, Новини, Ноутбуки , , , '. 1 коментар

One thought on “NVIDIA Optimus: тепер працюємо від батареї довше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code