Acer Aspire One 532G: перший нетбук з картою NVIDIA ION 2

Оскільки в сучасному світі стрімко зростає популярність відео високої чіткості, компанія Acer презентує свій перший нетбук з окремою графічною картою: новим поколінням NVIDIA ION, що дозволяє переглядати відео чіткості 720р на екрані нетбуку та відео 1080р чіткості на зовнішньому екрані.

Acer Aspire One 531hAcer Aspire One 532G ззовні, мабуть, буде схожим на Aspire One 531h (фото ліворуч) та вже звично може працювати до 10 годин без підзарядки батареї. Він має вбудований Wi-Fi, 10,1 – дюймовий екран та (додатково у певних моделях) 3G модем.
На додаток до цього слід зазначити, що ця модель нетбуку використовує більш енергоефективну платформу Intel Atom N450, в якій контроллер оперативної пам’яті спарений з процесором, тобто тепер час роботи від батареї ще більший.
NVIDIA ION with motherboard
Цей нетбук фактично має два графічні процесори, один вбудований, а інший спеціальний від NVIDIA. За допомогою технології NVIDIA Optimus Technology, залежно від того яке навантаження на систему коп’ютер перемикається між вбудованою картою (малопотужною, Acer Aspire One 531hале менш енергоспоживачою) та NVIDIA ION. Не секрет, що процесор від NVIDIA вирізає у оперативної пам’яті 512 Мб.
Тепер трошки про дизайн: товщина цього нетбуку менше 1 дюйма, вага близько 1 кг. Наявні кольори Sapphire Blue (блакитний), Ruby Red (червоний) та Pearl Silver (сріблястий).

Поставки цього нетбуку плануються вже на кінець першого кварталу 2010 року.

Стаття 'Acer Aspire One 532G: перший нетбук з картою NVIDIA ION 2' опублікована 20.02.2010, 23:31 в 'Acer, Нетбуки, Новини , , , , '. 2 коментарі

2 thoughts on “Acer Aspire One 532G: перший нетбук з картою NVIDIA ION 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

60 + = 67