Apple iPad: довгожданий планшет від Apple

Ще недавно в Інтернет просочилась інформація про новий планшетний комп’ютер від Apple.

З того часу в мережі з’являлись різні статті на тему розміру екрану, ціни, сегменту ринку даного пристрою, потужності апаратного забезпечення та можливостей цього пристрою, тощо.
В принципі таємницю пристрою було таки майже розкрито: було точно відомо, що екран буде приблизно 10-ти дюймовим та процесор Intel Atom.
Мабуть саме тому компанія вирішила саме зараз розказати про свій новий пристрій.
Отже це планшет товщиною 13,4 мм, висотою 242,8 мм та шириною 189,7 мм. В принципі дещо менший за аркуш формату A4.
Процесором називають чіп 1GHz Apple A4 (що все ж таки мабуть є Intel Atom з пониженим вольтажем для збільшення часу користування від батареї).

Пристрою обіцяють до 10 годин автономної роботи без підзарядки. На ньому ви можете читати/відправляти електронну пошту, переглядати сайти, “сидіти” в соціальній мережі чи скажімо редагувати всій блог (у нього є екранна клавіатура, схожа до iPhonе-івської).

Завдяки екранові розміром 9,7 дюймів світлодіодного (LED) підсвічування у цьому планшеті цілком зручно читати, дивитись фільми/малюнки, слухати музику (він має вбудований динамік та 3,5 мм роз’єм для слухавок), бавитись ігри та програми (більше 140 тисяч), що вже адаптовані для нього із iPhone. Розмір пам’яті для цього встановлено в 16GB, 32GB, чи 64GB.
Під’єднується пристрій за допомогою звичайного для 30-ти контактного iPhone-івського роз’єму.
Хоча він має жолоб для сім-карти – це лише для 3G модему. Хоча даний пристрій багато чим схожий на iPhone, телефону вальна функція у ньому не передбачається.
Поки що ажіотаж довкола цього пристрою лише розігрівається. В продажу пристрій з’явиться в кінці березня.

Ціни на цей пристрій точно не “нетбуківські”: 499$(16Гб), 600$ (32Гб), 700$ (64Гб). Моделі з Wi-Fi та 3G будуть доступні в квітні і за більшу ціну 629$(16Гб), 729$ (32Гб) до 829$ (64Гб). Звісно що це все для жителів США.

Більше детальніше про iPad читайте згодом у наших наступних статтях.

Стаття 'Apple iPad: довгожданий планшет від Apple' опублікована 29.01.2010, 01:00 в 'Apple, Новини, Планшети , , '. 7 коментарів

7 thoughts on “Apple iPad: довгожданий планшет від Apple

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

64 − = 63