Нетбук Асеr Aspire One вийде з ОС Android

Компанія Acer анонсує вихід нетбука серії Aspire One з операційною системою Android, що дозволяє користувачеві особливо зручно користуватись бездротовим Інтернетом. Використання цієї операційної системи дозволить швидше під’єднуватись до Інтернету, що пришвидшує роботу користувача.

За словами Jim Wongа – президента відділу IT технологій компанії Асеr, “Андроїд дає можливість надзвичайно швидко під’єднуватись до Інтернету, а саме це і є найголовніше для нетбука. Саме тому наша компанія розробляє нетбуки під операційну систему Андроїд”.
Таким чином споживачі мають вибір між майкрософтівською та немайкрософтівською ОС на своєму нетбуці. В майбутньому вибір нетбуків з операційною системою Андроїд мабуть побільшає.

Андроїд – безкоштовна мобільна операційна система, що дозволяю велику можливість власних налаштувань та має повністю відкритий код. До її складу входять сама ОС, деякі програми та ключові мобільні програми.
Асеr планує запустити в продаж свої перші нетбуки з Андроїдом в третьому кварталі 2009 року.

Стаття 'Нетбук Асеr Aspire One вийде з ОС Android' опублікована 22.07.2009, 12:27 в 'Acer, Нетбуки, Новини , '. 1 коментар

One thought on “Нетбук Асеr Aspire One вийде з ОС Android

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 61 = 70